fbpx

Dixie Tigers Band zdobywcy Złotej Tarki na międzynarodowym festiwalu jazzu Tradycyjnego Złota Tarka 2008! Zespół niezwykły pod względem repertuaru jak i wyglądu, o wyjątkowym instrumentarium i wspaniałym akustycznym brzmieniu.

Członkowie zespołu to zawodowi muzycy z których część gra na co dzień w Orkiestrze Narodowego Forum Muzyki.

 

Program, który Państwu proponujemy, pochodzi z początku XX wieku w Ameryki Północnej, tam rodzi się Jazz muzyka związana z Nowym Orleanem

Znane i lubiane utwory, które wszyscy znamy, jak When the Saints, Hallo Dolly, Summertime czy Moonlight, Serenade, znajdują się w repertuarze naszego zespołu.

Gramy również najsłynniejsze polskie melodie, takie jak Sexappeal, Ach jak przyjemnie, Va bank itp.

 

Dixie Tigers Band stwarza idealną oprawę muzyczną na wszelkiego rodzaju koncertach z okazji ważnych uroczystości obchodzonych w instytucjach, firmach, luksusowych hotelach jak też na imprezach prywatnych ( gramy akustycznie nie tylko w salach, ale także w plenerze)

Zespół koncertuje już od jedenastu lat i ma na swym koncie wiele udanych występów w kraju m.in. z grupą Vox, Justyną Steczkowską, Edytą Geppert, Andrzejem Rosiewiczem, z czeskim zespołem Ivana Mladka jak też występy w Niemczech, Szwecji, Czechach i na Węgrzech.

Przekonajcie się Państwo sami, że można się świetnie bawić słuchając znanych utworów w naszym żywiołowym wykonaniu.